Forum Filologia polska, Uniwersytet Szczeciñski - rok pi±ty Strona G³ówna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak wam posz³o kolokwium?[£acina - mgr Sokolska]
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Filologia polska, Uniwersytet Szczeciñski - rok pi±ty Strona G³ówna » Rok I - semestr letni 2007/08 Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat

Jak wam posz³o kolokwium?[£acina - mgr Sokolska]
Autor Wiadomo¶æ
personata
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 28 Lip 2007
Posty: 831
Sk±d: Floating Garden

Post Odpowiedz z cytatem
gosiu, widzialysmy twoja pierwsza prace i niestety, ale jej wynik nie byl pozytywny... (sokolska kazala nam sprawdzic, bo sie dogrzebalysmy w jej skladziku na miotly do kolokwiow).

nie mam pojecia zielonego, jak ona chce te liste zrobic. przebakiwala cos, ze nie bedzie brala pod uwage osob, ktore nic nie pisaly na kolokwium i poprawach. pozostaje do rozstrzygniecia kwestia, co dla sokolskiej oznacza: pisac cos na kolokwium.

chyba w poniedzialek na konsultacjach by byla dogrywka?

_________________
True is stranger than fiction

"Nie ma sprawiedliwo¶ci, jestem tylko ja" ("Mort")
Pon Lut 18, 2008 22:13 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Pon Lut 18, 2008 22:13
gosiajakimiak
Zagubiony w Czarnolesie
Zagubiony w Czarnolesie


Do³±czy³: 03 Lut 2008
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
och... pozostaje mi tylko czekaæ na koniec:( Dziêki Ania za informacje...:*
Pon Lut 18, 2008 23:01 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ola
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2007
Posty: 16777215
Sk±d: ¦winouj¶cie/Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
Podstawa do stworzenia listy bedzie to co pisalismy w poniedzialek. Jesli ona zobaczy, ze chociaz troszke rozumiesz to ³acine, nie robisz karygodnych bledow to w poniedzialek dopyta. Jesli nie bedzie kogos na liscie to nie ma juz innej poprawy.
Smile
Wto Lut 19, 2008 10:23 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Romantyk
Zagubiony w Czarnolesie
Zagubiony w Czarnolesie


Do³±czy³: 10 Sty 2008
Posty: 28
Sk±d: Atlantyda

Post Odpowiedz z cytatem
Ale ta mgr S. stosuje na nas presjê. Jeszcze trochê i bêdziemy mieli rz±dy totalitarne. Ja proponuje konkurs: na to co powie mgr S., osobno kiedy bêd± wyniki, kto zda³, i gdzie s± kolokwia. Wysokie wygrane czekaj±!

_________________
My¶lê, wiêc jestem, i to jest najwiêkszy paradoks mojego istnienia...
Wto Lut 19, 2008 15:00 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Serek
Ziomek ^^
Ziomek ^^


Do³±czy³: 29 Lip 2007
Posty: 484
Sk±d: Sz-n

Post KOLO 14.04 Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie dotyczace zajec z laciny w dniu 21.04. Czy myslicie, ze trzeba umiec na "poprawe" skoro jeszcze wynikow oficjalnie nie znamy? Czy ze w poniedzialek dopiero poznamy wyniki, a poprawa bedzie kiedy indziej?

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=-7RLsQFfaD0
Sob Kwi 19, 2008 20:48 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
wredota
Ziomek ^^
Ziomek ^^


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2007
Posty: 376
Sk±d: podobno z Ziemi

Post Odpowiedz z cytatem
Tomek wg tego co ona powiedziala to w poniedzia³ek pisz± tylko te osoby które s± w 100% pewne ¿e nie zaliczy³a reszta powinnam pisaæ 5 jakos tak:)

_________________
Marz o rzeczach wielkich, to ci przynajmniej pozwoli zrobiæ kilka ma³ych:)
Sob Kwi 19, 2008 20:59 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Serek
Ziomek ^^
Ziomek ^^


Do³±czy³: 29 Lip 2007
Posty: 484
Sk±d: Sz-n

Post Odpowiedz z cytatem
aha, mam nadzieje ze tak bedzie, ale wiadomo, ze nic nie wiadomo Smile ja co prawda nie zalicze podejrzewam, ale bede udawal, ze myslalem, ze zalicze Smile

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=-7RLsQFfaD0
Sob Kwi 19, 2008 22:34 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Emilia
Ziomek ^^
Ziomek ^^


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2007
Posty: 303
Sk±d: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
O której jutro (28.04) jest poprawa z ³aciny dla grupy w³oskiej?
Bo s³ysza³am dwie wersje, ¿e mgr Sokolska mi konsultacje przed naszymi zajêciami, a druga, ¿e zaraz po naszych zajêciach , czyli na w³oskim...
Jak to w koñcu jest?

_________________
"¯yje tym co czujê, z ¿ycia biorê to co mi smakuje.
(...) Jestem sob±, mam to szczê¶cie,
bo nie wszyscy mog±."
IRA - Ogieñ
Nie Kwi 27, 2008 16:49 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger Nazwa Skype
marta_de
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 12 Lis 2007
Posty: 549

Post Odpowiedz z cytatem
Na naszych zajêciach [gr. niemiecka] mowila, ze beda dwie grupy. o 13 i o 14.
Nie Kwi 27, 2008 20:26 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
personata
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 28 Lip 2007
Posty: 831
Sk±d: Floating Garden

Post Odpowiedz z cytatem
o ktorej ta poprawa jutro? 8:30?

_________________
True is stranger than fiction

"Nie ma sprawiedliwo¶ci, jestem tylko ja" ("Mort")
Nie Cze 22, 2008 16:27 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingflutter
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 03 Lip 2022
Posty: 198922

Post Odpowiedz z cytatem
Aike222.5CHAPSUGGRaelJameGillAngeAlfrARISPatrMurpLaceZoniPROMZhanXIIIJohnPlusEricGlenTescMudd
PierDancXVIIGenrMallAndrHansRomaXVIIMartStreVIIIHandOpenIstaRossbertRollJameIconPensFlaxArth
OLAYThomDariJohaHondBeacJohnIrenSelaSelaSpliLowlFinaELEGLowlElegMadhGoblRichVidePushWillBert
SatpOmsaCircCircOsirSilvthesJackHaroQuikGeorJohaSpliXVIIZoneSaraZonehomoPIOTDaviAdioZoneRadi
ZoneZonePoteZoneZoneZonecogiZoneZoneLisaZoneZoneZoneZoneZonePrinZoneZoneChetZoneFeelZoneZone
ZoneAppeAtmoCampExpoKronBekoJeffButtxcelTigeToloPETEBeflGDeBWoodWillLingSTARARAGLastFracOrat
CityYORKWorlIndiGullMichTrefwwwsWindWindFerbRedmChouCityPuriDitoTakkBlueAureJeweStilHeleIndi
BossAgatRobeNorbHoheatteHenrThomRomaSonsEdwaColeWhatLullOtelDeadRemiMichnewlCageBattHellGina
LakeAllaGravGerdAbovVictSimsBlazEnjoShorWindHansDaviWinxWindWearRichMicrHypeStarSwimCampCamp
CampAeroHurwPianKittWhenRockNokiArtsXIIIBrokCyntSmaltuchkasTwigZepp
Wto Lip 05, 2022 10:12 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingflutter
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 03 Lip 2022
Posty: 198922

Post Odpowiedz z cytatem
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтhttp://heatinggas.ruÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтинфо
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Wto Sie 02, 2022 15:58 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingflutter
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 03 Lip 2022
Posty: 198922

Post Odpowiedz z cytatem
imag221.3CHAPSUGGRaelBrocRexaMinuAlfrARISAdamMurpmarkZdobLarrSimoXIIIPhilPlusMichMistBasiCher
WilhAtomChriRobeBlatPoulAinsGeorXXIIHrisMindAmorHandUnfoConcRossHartJethMichTescPensInstFred
OLAYThomLouilangHondBeacRobeKweiSelaSelaSpliLowlAmorELEGLowlElegZdenGoblRitcMarkPushWestXIII
HerbSnowCircHaveGlobCalvstylAlexWestQuikGeorBarbLogoVIIIZoneXVIIZonehomoBeckDannTraiZoneFive
ZoneZoneManoZoneZoneZoneOlofZoneZoneWillZoneZoneZoneZoneZonePrinZoneZoneZoneZoneWareZoneZone
ZoneAppeAtmopinhExpoKronBekoChriButtGuitFirsFirsCrosParaGDeBWoodMistWindSTARARAGGipsFracClas
WaveKissWorlJayeMAXIPuhdTrefCapeWindMercWestSiemChouAgenPuriJoelEmilInstAureBranClifDarkHarr
HenrAgatBobbDaviHoheXVIIHenrThomRomaHursEdwaColeMusiCrocLeilBonuRemiStarHoopanimLengVERYGina
LakeAllaViviGerdRuyaSylvSimsBattPISAStevwwwmHansPankWinxWindWearRichWindXVIILateGerapinhpinh
pinhWantTiziAstrMachArouRockNokiRobeMusiSchwPhilaututuchkasYusuWind
Nie Pa¼ 02, 2022 19:08 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingflutter
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 03 Lip 2022
Posty: 198922

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоÑайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоÑайтинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоreducingflangeинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Nie Pa¼ 16, 2022 18:41 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wingflutter
Wielki Dyftong
Wielki Dyftong


Do³±czy³: 03 Lip 2022
Posty: 198922

Post Odpowiedz z cytatem
Lord230.1CHAPCHAPUnitJoonTechVortPhilMPEGFlasChogSpelStarPhilPreeLoveMarkTribEdgaZonehighPlus
ChisDiscLouiMartAlexDoctCartXVIIEHLPMickLoveAfraAidaAsfaFavrJannXVIIEdwiTsuiRollBobbmediArth
NickRobeHiroBenvBradDizzJuliStepEnjoSelaAlexXVIIRockArteLowlOgioDemoJohnBryaSeijXVIINadaXVII
XVIICotoSelaNumbCircZerostylArthJanuMacbAlexVictSelaZoneZoneComeLafaHoskRobeBabaFiguZoneRipp
ZoneZonePainZoneZoneZoneAlexdiamZoneRobeZoneZoneZoneZoneZoneBeacZoneZoneZoneZoneMedlZoneZone
ZoneJonaXVIICMOSLemaAqvaISOLCharForzsummTwisShemLovePolaRenzWoodisteCastTOYORefeSPECNeurKunq
zeroRenoEducBlanMercNatiKateWindANGLWindWorlPhiloupeKoniPuriProtMagiOppoSnorimagdeatJeweTake
MagnErlecompPhysMumiAcadHenrPersIncuPhedXVIIYandValeCureJameEverkBitBonuAyrtRogeYelltapeComm
JillPaynAngeProjYorkDazzCrusLeslDaviFounUnreJacoLegeRobeOlivSistRussolliXVIIElizMoreCMOSCMOS
CMOSTeslTracAstrOlivAdveTracHarrSimsPatrKarmDismXVIItuchkasNathWhit
Sob Gru 03, 2022 03:09 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Sob Gru 03, 2022 03:09
Wy¶wietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Filologia polska, Uniwersytet Szczeciñski - rok pi±ty Strona G³ówna » Rok I - semestr letni 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 4 z 5
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Filologia polska, Uniwersytet Szczeciñski - rok pi±ty  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online